Po prvem delu člani na 10. mestu

Po slabem začetku tekme z delnim rezultatom 7:1, predvsem pa po poškodbi kapetana naše ekipe, Gregorja Starihe na začetku 2. polčasa, je morala članska ekipa na včerajšnji tekmi 1.b DRL priznati premoč ekipi Rokometnega kluba Grosuplje.

Po uvodnih minutah in rezultatu 7:1 so se naši fantje zbrali in polčas zaključili z dvema goloma zaostanka, nato pa je na začetku 2. polčasa sledila poškodba našega kapetana, zaradi katere ni mogel nadaljevati tekme. Naši fantje so se do konca tekme trudili zmanjšati zaostanek in priti v vodstvo, a je ob izjemnem pritisku domačinov rezultati nihal med zaostankom petih in dveh golov. Domačini so tako v napeti in borbeni tekmi, naše rokometaše premagali z rezultatom 30:28

Danes se v Grosuplje odpravlja še mladinska ekipa, kar bo zadnja tekma črnomaljskih rokometašev v letu 2019.

Tudi naslednje rokometno leto bomo začeli v Grosuplju, kamor se na novoletni turnir, ki bo 11. januarja, odpravljajo naši mlajši dečki.