Nadaljevanje članskega tekmovanja

V soboto je članska ekipa, po dolgem premoru, odigrala tekmo 5. kroga 1.b DRL, proti ekipi EK Dol TKI Hrastnik.

Prvi polčas tekme je zaznamovala poškodba Andraža Šterka, ki se je moral v 47. sekundi tekme, zaradi poškodbe gležnja, posloviti od nadaljnje igre. Kljub začetni izenačeni igri, so našo klop pestili dolgi premori med zadetki (po 5 in 8 minut), kar je botrovalo slabemu rezultatu ob polčasu (8:14).

Premor med polčasoma so naši fantje dobro izkoristili in so se v drugem delu tekme gostom približali na -3. Po rdečem kartonu domačega kapetana, Gregorja Starihe (49’), ostalim igralcem ni uspelo zbrati dovolj moči za uspešen zaključek tekme. Končni rezultat je tako postal 20:26.

Na tekmi se je med domačimi igralci posebej izkazal vratar Tadej Dragovan (7 obramb), ki pa mu je žal sledil tudi gostujoči vratar (6 obramb).

V soboto nas čaka še ena domača tekma, proti ŠRD Škofljica. Zaradi ukrepov za preprečevanje širjenja Covid-19, bo tudi ta tekma potekala za zaprtimi vrati, upamo pa, da si boste lahko gledalci tokratno tekmo ogledali v spletnem prenosu na naši Facebook strani.