Člani ponovno uspešni v domači dvorani

Članska ekipa je v soboto zabeležila še eno zmago v domači dvorani. Z rezultatom 34:30 so bili naši fantje boljši of ekipe RD Herz Šmartno. Fantje tako v aktualni sezoni ne poznajo poraza v domači dvorani!

Gostujoča ekipa je sicer skozi celotno tekmo spretno lovila domačine, a od 25. minute naprej več ni povedla. Še najbližje preobratu so Šmarčani prišli na polovici 2. polčasa, ko so z obrambo 3-3 domačinom povzročili kar nekaj preglavic in prišli na zgolj gol zaostanka, vseeno pa so fantje premogli dovolj spretnosti, da so prilagodili igro in do konca tekme prednost povečali na +4.

Najboljša strelca pri domači ekipi sta bila oba s 7 zadetki Dino Štrucelj in Rudi Slobodnik, ki pa je nažalost v 42. minuti prejel rdeči karton. Posebej pa moramo izpostaviti Ivana Bagariča, ki je s svojimi obrambami veliko prispeval k zmagi in Gašperja Dokla za kolektivno in dobro igro tako v obrambi, kot tudi v napadu.

Pohvala in zahvala pa velja vsem navijačem, ki so ekipo spodbujali skozi celotno srečanje!

Nekaj slik sobotne tekme, skozi objektiv Tomaža Čurka, si lahko ogledate v galeriji: