Člani neuspešni na domačem terenu

Po izstopu RK Radeče iz članskega tekmovanja in odpadli tekmi, je članska ekipa v soboto gostila RK SVIŠ Ivančna Gorica. Prva letošnja članska tekma se ni končala po naših željah, saj so gostje iz Ivančne Gorice slavili z rezultatom 23:31.

Po relativno izenačeni igri v 1. polčasu in prejetem golu po izteku igralnega časa, so naši fantje na odmor odšli s tremi goli zaostanka. V 2. polčasu igra domačinov nikakor ni stekla, tako da so gostje prednost samo še povečevali. V drugi polovici 2. polčasa so tako priložnost dobili tudi mlajši igralci.

Naslednja članska tekma nas čaka v petek, 6.3., ko se članska ekipa odpravlja v Krško, vikend za tem, pa doma gostimo drugo uvrščeno ekipo lige MRK Ljubljana.